ytu 2008 girisliler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YURTKUR un yurdunda konaklayamayacak olanlar ve yedek sırasını görünce sövenler...

4 posters

YURTKUR un yurdunda konaklayamayacak olanlar ve yedek sırasını görünce sövenler... Empty YURTKUR un yurdunda konaklayamayacak olanlar ve yedek sırasını görünce sövenler...

Mesaj  craq C.tesi Ağus. 30, 2008 10:21 am

abi bu ne rezalet ya 6548. sıradayım ya yuh ya bu kadar olmaz ya

craq

YURTKUR un yurdunda konaklayamayacak olanlar ve yedek sırasını görünce sövenler... Empty Geri: YURTKUR un yurdunda konaklayamayacak olanlar ve yedek sırasını görünce sövenler...

Mesaj  b@d0 C.tesi Ağus. 30, 2008 10:47 am

5387.........
artık özel yurda bayılcaz parayı.. yabcak bişey yok.. 2. dönem de eve çıktıkmı tamam zaten.. Smile
b@d0
b@d0

YURTKUR un yurdunda konaklayamayacak olanlar ve yedek sırasını görünce sövenler... Empty Geri: YURTKUR un yurdunda konaklayamayacak olanlar ve yedek sırasını görünce sövenler...

Mesaj  Düş'ünce C.tesi Ağus. 30, 2008 11:00 am

benim sıram 2302..
ilk başta sıra gelmez diye sövdüm de herkesin 5-6 binlerde olduğunu görünce biraz olsun rahatladım
Düş'ünce
Düş'ünce

Mesaj  ges73 C.tesi Ağus. 30, 2008 1:40 pm

benim sıramda 6985 böyle şeymi olur millet sahtekar olmuş babasının maaşını 60 ytl gösteren bile var ve çoğunlukta bizde böyle kalırız sonlara

ges73